חדש! לשמירה על הבריאות קופסאות בריחה אישיות 

arrow1.gif

צאו מהקופסה ותהפכו למשפחה...

 שבת חתן

בר/בת מצווה

יום הולדת

לאירוע משפחתי

לחגים, למסיבות

מחצית / סוף שנה

לעסקים - אירועים

מפגשי גיבוש 

רוצים לחוות שעה של פעילות עם המשפחה או חברים ללא הסחות דעת?

 

רוצים להכיר ולהתחבר לצדדים של שותפיכם לפעילות בצורה שלא הכרתם עד עכשיו?

 

יש לכם אירוע? פעילות של החברה? גיבוש צוות? אירוע גיבוש? מסיבה?

רוצים שכולם יתעניינו ויהנו? יהיו מעורבים, פעילים, ירגישו שייכים ויתחברו? 

בפעילויות שלנו, תקבלו חווית "בריחה" משותפת לכל משתתפי האירוע.

חשיבה מחוץ לקופסה, אדרנלין, שיתוף פעולה והישגיות, יגרמו לכולם לחוויה בלתי נשכחת!

מלקוחותינו

מה אומרים הלקוחות שלנו

[תמר הרפז גני תקוה]

ממליצים בחום על הפעילות של לצאת מהקופסה! ערכנו מפגש חנוכה משפחתי חוצה דורות, של כמעט 100 איש, והקופסאות הצליחו לאתגר את כולם ולגרום לכולם לשתף פעולה. התגובות היו נלהבות. תודה רבה!

[מיכל אליאב, ירושלים]

חגגנו בר מצווה לבננווחשבנו כיצד נחבר את כלל המשתתפים. מבוגרים צעירים וילדים לפעילות חוויתית ביחד. ואז... מצאנו את לצאת מהקופסה.פעילות מומלצת ביותר, איכותית, מאתגרת ומגבשת. כל המשתתפים בכל הגילאים השתתפו בשמחה, כל אחד תרם את חלקו וכולם מאד נהנו. הפעילות כללה חיבור לחתן הבר מצווה, וחיברה את כלל המשתתפים. ההתאמה לציבור הדתי ולהפעלה בשבת היתה מושלמת. תודה על הכל, ממליצים בחום!

הדס סטמקר

יוחנן אני רוצה לפרגן לך ולהגיד לך המון תודה, על הפעילות של 'לצאת מהקופסה' שעשינו במוצאי שבת. אני הזמנתי ממך את הקופסאות לכבוד יום הולדת 21 של הבן, של החייל, רצינו לחגוג כל המשפחה אבל בגלל המגבלות של הקורונה, כמובן שזה נמנע מאיתנו. אני רוצה להגיד שכולנו ממש ממש נהנינו לעשות את הפעילות בזום כשכל משפחה קיבלה קופסה אחרת, ואני מודה לך על ההיענות המהירה, תוך יום, בבנייה של הפעילות. היה לנו ממש דחוף ואתה פתרת לנו את הבעיה בחן. היה לנו נורא כיף לפתור את החידות ולפרוץ את המנעולים, זה היה ברמה גבוהה, זה איתגר את כולנו כהוגן, ותודה רבה. אני ממש ממליצה על הפעילות הזאת לכל מי שרוצה לחוות יום הולדת מסוג אחר, בזמן הסגר.

 
 
WhatsApp Image 2020-10-26 at 10.22.58.jp
פעילות חדשה

לשמירה על הבריאות קופסאות בריחה אישיות | קופסה לכל משתתף

קופסאות הבריחה האישיות נותנות חווית 'בריחה' משותפת, חשיבה מחוץ לקופסה ואדרנלין. הן קומפקטיות ולכן מתאימות לאדם אחד או שניים, או למשפחה מצומצמת. עם קופסאות אלה ניתן לערוך אירוע חווייתי ומשמעותי שלא ישכח, על ידי הבאת מספר רב של קופסאות, המאפשרות שמירה על מרחק משאר המשתתפים

רוצים לשמוע פרטים?

התקשרו אלינו 058-6015588

או מלאו את הטופס ונחזר אליכם בהקדם